четвер, 22 листопада 2012 р.

Четвертий розворот сімейного альбому!

Привітики! Але швидко час біжить :( , тільки публікувала  третій вже четвертий розворот :). Розворот присвячений найдорощому скарбу :)) - доці Юлічці ! Знали б ви, яка вона задоволена, ледь вмовила віддати ))),сказала,що буде все в альбомі. Для мене це найкраща оцінка, як і для кожного з нас у кого є дітки:))! Умовами цього розвороту є:
1.Делаем пэчворк, любой- из бумаги, из кусочков ткани, фетра - на что хватит фантазии. Не  у всех есть швейная машинка, поэтому можно сделать небольшой элемент с ручной строчкой
2.зеркалим  скетч с одной странички на другую. Например, сделав левую страничку, отзеркаливаем с нее правую. Не строго, главное, что бы узнаваемо по раскладке.

Мій розворот виглядає так:


А це розворот Каті:


Кожна сторіночка окремо:

По завданню все виконала :) і печворк(робила з тканини), і відзеркалення є!

Всіх обіймаю:)!

13 коментарів:

 1. Яка неймовірно ніжна сторінка))))Юлічка-просто принцесса)))Ти молодчинка и дуже тішусь ,що ти рішилась на цей альбом-це така пам"ять,та фотосессія гарна буде в дуже гарному обрамленні.

  ВідповістиВидалити
 2. Справжнє щастя на фото ))) КРАСУНЕЧКА!!!! хоча є в кого вдатись ;)
  ти знаєш цей розворот мені наразі подобається найбільше!! чудовий, веселий і видно що мамуся вклала всю свою любов ))МОЛОДЧИНКА!!

  ВідповістиВидалити
 3. ВАУ! Який яскравий,справжній дівчачий.І відзеркалення чітко проглядається.А печворк який орегінальний! Супер!Доця просто маленька фея,дуже гарна,дуже ніжна і позитивна дівчинка.
  Ліль,а маю ще питаннячко,а що то в тебе за другий блог,для чого це?Це якось додає місця в блозі?Питаю,бо моє місце вже вичерпалося.

  ВідповістиВидалити
 4. Дякую Наталочка! Я теж дуже задоволена,що рішилась на цей спільний проект:)!

  ВідповістиВидалити
 5. Оксанка, дякую! Я старалась:), дуже хотіла вгодити донечці:))!

  ВідповістиВидалити
 6. Дякую Натуська! Так,печворк я пробувала вперше:),тому трохи повозилась з ним)),а доця так вона дуже позитивна козулька)))! За блог скажу,що це ще колись ми з чоловіком пробували,це навіть швидше сайт,але так нічого і не зробили,тому я створила цей,а той тре буде видалити:). В мене теж видало що ліміт і т.д,але я зменшую в радикалі фотки,напевно всі тре буде так,щоб було більше вільного:).

  ВідповістиВидалити
 7. с фото супер смотрится, разворот сразу заиграл! Столько много милых деталек: понравились флажки,цветочек-вертушка, и конечно, воздушный змей!

  ВідповістиВидалити
 8. Так, дітки то наше все! Наші скарби! гарний розворот, альбомчик буде фантастичний! Молодець!

  ВідповістиВидалити
 9. Здоровский разворот получился, А какие чудные фото...

  ВідповістиВидалити
 10. Дякую,Надюш:),так діти це наше все:))!

  ВідповістиВидалити
 11. Красивый разворотик! Поздравляю с топом ;))))
  Интересно что страничка кажется с виду просто сделанной для фотографий, а она оказывается их уже содержит ;) И такие красивые! Класс!

  ВідповістиВидалити